Hakkımızda

Herhangi bir sebepten dolayı yolda kalabilir ve arabanızın çekilmesi için bizden yardım alabilirsiniz. 7/24 günün her saatinde hizmet veren firmamız, acil durumlarda hızlıca yanınızda olur. Tecrübeli ve alanında uzman olan ekibimiz hıza ve güvene çok önem verir. Çünkü en zor anınızda yolda kaldığınız ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz en zor anda yol yardım ekibimiz yanınıza geliyor ve size destek oluyor. Güven duyduğunuz birinin yardımını kolaylıkla alırsınız. Firmamız için de güven çok önemlidir.

 

Bursa yol yardım olarak şehir içi ve şehirlerarası yolda, her nerede aracınız kalırsa kalsın ekiplerimiz yardıma gelir. Son teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız en kaliteli ekipmanları tedarik eder. Bünyesinde bulunan malzemelerin bakımlarını yaptırır. Acil kurtarıcı olarak her zaman hizmete hazırdır. Aracınız hangi marka olursa olsun fark etmez farklı model çekici araçlarımız ile her durum için yardımcı oluyoruz.

 

Aracınız umulmadık şekilde bozulabilir. Kaza geçirebilir. Rampadan aşağıya devrilebilir. Lastik patlayabilir. Her ne durumda olursanız olun ekiplerimiz hızlı bir şekilde bulunduğunuz alana gelir. Öncelikli olarak güvenliğinizi sağlar. Sonra aracınızın durumuyla ilgilenerek en doğru çözümü üretir. Elbette ki ekibimiz aracınızı sadece güvenli bir alana taşımakla kalmaz en yakın oto tamir servisine de götürür.

 

Bir telefon kadar yakın olan ekiplerimiz, en zor anınızda yanınızda olarak size gönülden destek verir. Tecrübeleriyle en doğru çözümü üretirler.